شرکت رسا الکتریک آکام

برق یکی از کشفیاتی است که زندگی روزمره همه افراد در کره زمین را تغییر داده است. این تکنولوژی جزء اصلی فناوری مدرن به حساب می آید و بدون آن زندگی غیر ممکن می شود. برق هم اکنون بخشی از زندگی روزمره ما شده است و نمی توان به دنیایی بدون برق فکر کرد. بدین منظور برای استفاده از این نیروی عظیم نیاز به تجهیزات با کیفیت و مناسب داریم.

تقسیم برق سه‌فاز در بخش‌های مختلف صنعتی، کنترل دور موتورهای سه‌فاز، روشنایی کارگاه‌های صنعتی و خاموش و روشن کردن برق محیط نیاز به تجهیزات برق صنعتی دارد.

شرکت رسا الکتریک آکام موفق شده است تا با گرد همایی کادری مجرب و متخصص در زمینه  تجهیزات الکتریکی آماده همکاری و تامین تجهیزات برقی صنعتی در ایران باشد.  با پشتوانه مدیریتی آقای احسان آشتیانی که بیش از 10 سال سابقه مدیریت در عرصه واردات را دارند، و توانسته اند در کوتاه ترین زمان به بزرگترین افتخارات دست یابند.

هدف ما از احداث فروشگاه اینترنتی شرکت رسا الکتریک آکام سرعت بخشیدن به انتخاب بهترین گزینه، کنار گذاشتن واسطه و خرید بهینه برای مشتری می باشد. این تجهیزات از برندهای معتبر (ال اس – هیوندایی – هیمل – زیمنس – اشنایدر)عبارتند از:

راههای ارتباطی با شرکت رسا الکتریک

خط ثابت یک : 36919326 -۰۲۱

خط ثابت دو : 36919309 -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۹۱۶۵۳۵۶۵۱

ایمیل : info@rasa-electric.com